Haber Detayı

"Birlik ve beraberlik ile gücümüz artacaktır"

Sakarya Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak,  Sakarya Ticaret Borsası, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası, Akyazı Ticaret Borsası iştiraki ile Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) öncülüğünde düzenlenen Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni’ne katıldı.

SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen törene Başkan Burak’ın yanı sıra Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Sakarya Büyükşehir belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, kaymakamlar, borsa ve meclis başkanları, siyasi parti temsilcileri, iş dünyası ve oda temsilcileri, üyeler ve çok sayıda davetli yer aldı.

Yapılan törende 9 farklı kategoride toplam 108 ödül verildi. İkinci 500’e giren firma sahipleri ödüllerini Başkan Burak’tan aldı.

Törenin ardından açıklamalarda bulunan Sakarya Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak: “Ödül alan firmalarımızı tebrik ediyorum. İkinci 500 sanayi kuruluşunun ödüllerini takdim ettik. Başarılarının devamını diliyorum.

Düzenlenen programda güzel bir işbirliği görüyoruz. Sakarya’daki 4 farklı borsamızın bir araya gelerek böylesine anlamlı bir program yapması, şehirdeki birlik ve beraberliğin ne derece önemli olduğunu gösteriyor. Bu birlik ve beraberlik olduğu sürece Sakarya’nın gücü artarak devam edecektir. Bu ortamda bulunmaktan fazlasıyla mutluluk duydum. Sakarya her şeyin güzelini hak ediyor” ifadelerini kullandı.