Haber Detayı

Avukatlar için Tahkim konulu seminer düzenlendi

Sakarya Barosu ve Sakarya Barosu Genç Avukatlar Meclisi iş birliği ile ‘Avukatlar için Tahkim’ konulu seminer düzenlendi. Seminere Sakarya Barosu üyesi avukatların dışında, farklı illerden baro üyesi avukatlar da katıldı.

Açılış konuşmasını Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak’ın yapmasıyla başlayan seminer, Baro Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Seminere konuşmacı olarak ise; İstanbul Tahkim Merkezi (İSTAC) yönetim kurulu üyesi, Türkiye Barolar Birliği temsilcisi Av. M. Rıfat Bacanlı ve genç İSTAC üyesi Av. Hasan Hüseyin Alparslan katıldı.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Sakarya Barosu olarak meslektaşlarımıza katkı sağlayacak her konuda ve her alanda faaliyet içerisinde olduklarını dile getirdi. Ayrıca Başkan Burak, bu tür seminerlerin daha sık olacağını da söyleyerek, seminere katılarak ilgisini gösteren meslektaşlarına teşekkür etti.

Seminerin son bölümleri soru cevap şeklinde devam ederek; seminere katılan avukatlar merak ettikleri konular hakkında bilgi sahibi oldu.

Seminerin sonunda Başkan Burak konuşmacı olarak katılan meslektaşları; İSTAC yönetim kurulu üyesi, Türkiye Barolar Birliği temsilcisi Av. M. Rıfat Bacanlı ve Av. Hasan Hüseyin Alparslan’a, katılımları dolayısıyla teşekkür ederek, günün anısına Sakarya Barosu’na ait ‘Adalet Saati’ takdim etti.