Haber Detayı

Başkan Abdurrahim Burak’ın Anneler Günü mesajı

Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkanın mesajı şu şekilde:

“Her birimiz annelerimiz ile öğrenmeye başladık hayatı ve onlar sayesinde şu anda olduğumuz kişi olduk. Onlardan öğrendik iyiyi, doğruyu, kazanmayı, başarmayı, kaybetsek dahi ayağa kalkmayı, mutlu olmayı, sabretmeyi... Bu dünyada bize öğrettikleri her şey hep çok değerli oldu ve bizler yaş aldıkça annelerimizi ve bize öğrettiklerini çok daha iyi anlar olduk.

Annelerimiz   bizim her şeyimizdir; annelerimiz bizim ilk arkadaşımız, ilk öğretmenimizdir, ilk adımımızı attığımızda, ilk sözcükler ağzımızdan çıktığında, ilk defa okula başlarken, ilk defa âşık olurken hep yanımızda olandır. Annelerimiz bizi karşılıksız seven en değerli ve tek varlığımızdır.

Annelerimiz bizim onlara ihtiyacımız olduğunda, dağların, denizlerin ötesinde de olsalar mesafeleri hiçe sayar ve yanı başımıza koşarak gelirler ve bizi sevgi dolu kolları ile sararlar.

Ancak bu salgın günlerinde bizler ise annelerimizle aramıza mesafe koymalı ve onların bizler uğruna hiçe saydıkları canlarına can olmalıyız.

Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü, onların sağlığı için onlardan uzak kalmak zorunda olduğumuz bu süreçte gönülden ve bir an önce annelerimize kavuşmak dileği ile kutluyoruz.”