Haber Detayı

“HUKUKİ ve MALİ YÖNLERİYLE KONKORDATO” KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ

Sakarya Barosu ve SATSO’nun ortaklaşa düzenlediği “HUKUKİ ve MALİ YÖNLERİYLE KONKORDATO” konulu seminer SATSO Ali Coşkun Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Baro Başkanı Av. Abdurrahim BURAK; meslektaşlarımızın, mali müşavirlerimizin ve şehrimizin ticaret erbabını yakından ilgilendiren bu güncel konuda gerçekleştirilen bu eğitimin oldukça faydalı olduğunu belirtti.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Şaban KAYIHAN, Hakim Çağatay AKALIN ve Baromuz üyesi Av. İbrahim Bilgehan SAKAOĞLU’nun konuşmacı olarak katıldığı seminerde, “Kimlerin konkordato ilan edebileceği, konkordato ilan etmek için ne gibi şartların oluşması, başvuru için nelerin yapılması gerektiği ve sistemde yapılan değişikliklere”  dikkat çekildi.

Sakarya Barosu CMK-Adli Yardım Koordinatörü Av. Alim MERT, SATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan ÇATALBAŞ ve Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim BURAK günün anısına Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Şaban KAYIHAN, Hakim Çağatay AKALIN ve Baromuz üyesi Av. İbrahim Bilgehan SAKAOĞLU’na plaket takdim ettiler.